تبلیغات
آوای مهاجران - مصاحبه با نویسنده وبلاگ "طلایه داران ظهور" وبلاگ نویس همدانی

مصاحبه با نویسنده وبلاگ "طلایه داران ظهور" وبلاگ نویس همدانی

نویسنده :مهاجر
تاریخ:دوشنبه 2 اردیبهشت 1392-11:16 ب.ظ

به گـــزارش پایگاه اینترنـــتی حامیان ولایت سیّد علی :

سلام و درود حضور تمامی بازدید کنندگان وبلاگ مرجع استان همدان با مصاحبه‌ای جدید خدمت همراهان خوب وبلاگ "حامیان ولایت سیّد علی" رسیده ایم... و این هفته با وبلاگ نویسی از خطه همدان شهر مهاجران حضور شما هستیم . وبلاگ برتر این هفته  با نام "طلایه داران ظهور" جهت مصاحبه انتخاب شده اند.

 برای ورود به وبلاگ کلیک کنید

رحمن حیدری.

* در ابتدا خودتون رو کامل معرفی کنید و بفرمایید چند سال دارید و در چه رشته ای تحصیل می کنید و همچنین اهل کدام شهر ایران زمین هستید؟

بسم رب المهدی روحی فداه...

ز بسم الله عیان سازم ×هزاران گنج دقیانوس×کشم گلبانگ رحمن ورحیم×از سینه چون ناقوس

سلام و عرض ادب

رحمن حیدری 22 ساله دانشجوی ترم شش رشته فیزیک از شهر تازه تاسیس مهاجران استان همدان...

* حال بیوگرافی مختصری از فعالیت های خودتان و وبلاگی که در آن فعالیت دارید ، را برای خوانندگان وبلاگ حامیان ولایت سیّد علی بفرمایید ؟

در ابتدا از مدیر مرجع وبلاگ نویسان استان همدان تشکر میکنم بخاطر زحماتی که میکشند...
بنده در اینترنت فعالیت های زیادی دارم . که بیشترین فعالیتم مربوط به شبکه های اجتماعی هست ، چون معتقدم میزان تاثیر گذاری مطالبم در شبکه های اجتماعی بیشتر است با وجود داشتن چندین وبلاگ فعال ترجیح میدهم در شبکه های اجتماعی بیشتر فعال باشم تا وبلاگ . وبگاه طلایه داران ظهور با محوریت اصلی مهدویت ، حجاب و عفاف ، انقلاب اسلامی ، ولایت فقیه ، اهل بیت(ع) ، عاشورا ، دفاع مقدس و چند موضوع دیگر که می توانید در بخش موضوعات وبگاه به آنها مراجعه کنید مشغول به فعالیت است ... که به لطف خداوند تا به حال توانسته ایم 956 مطلب در این وبگاه قرار دهیم . که بیشتر مطالب را بخش مهدویت ، حجاب و عفاف و دلنوشت به خود اختصاص داده اند . که  40 درصد مطالب را خودمان از کتاب و سایتها جمع آوری کردیم و تولید ، و 60 درصد بازنشر مطالب ارزشی است.......
....
به گـــزارش پایگاه اینترنـــتی حامیان ولایت سیّد علی :

سلام و درود حضور تمامی بازدید کنندگان وبلاگ مرجع استان همدان با مصاحبه‌ای جدید خدمت همراهان خوب وبلاگ "حامیان ولایت سیّد علی" رسیده ایم... و این هفته با وبلاگ نویسی از خطه همدان شهر مهاجران حضور شما هستیم . وبلاگ برتر این هفته  با نام "طلایه داران ظهور" جهت مصاحبه انتخاب شده اند.

 برای ورود به وبلاگ کلیک کنید

رحمن حیدری.

* در ابتدا خودتون رو کامل معرفی کنید و بفرمایید چند سال دارید و در چه رشته ای تحصیل می کنید و همچنین اهل کدام شهر ایران زمین هستید؟

بسم رب المهدی روحی فداه...

ز بسم الله عیان سازم ×هزاران گنج دقیانوس×کشم گلبانگ رحمن ورحیم×از سینه چون ناقوس

سلام و عرض ادب

رحمن حیدری 22 ساله دانشجوی ترم شش رشته فیزیک از شهر تازه تاسیس مهاجران استان همدان...

* حال بیوگرافی مختصری از فعالیت های خودتان و وبلاگی که در آن فعالیت دارید ، را برای خوانندگان وبلاگ حامیان ولایت سیّد علی بفرمایید ؟

در ابتدا از مدیر مرجع وبلاگ نویسان استان همدان تشکر میکنم بخاطر زحماتی که میکشند...
بنده در اینترنت فعالیت های زیادی دارم . که بیشترین فعالیتم مربوط به شبکه های اجتماعی هست ، چون معتقدم میزان تاثیر گذاری مطالبم در شبکه های اجتماعی بیشتر است با وجود داشتن چندین وبلاگ فعال ترجیح میدهم در شبکه های اجتماعی بیشتر فعال باشم تا وبلاگ . وبگاه طلایه داران ظهور با محوریت اصلی مهدویت ، حجاب و عفاف ، انقلاب اسلامی ، ولایت فقیه ، اهل بیت(ع) ، عاشورا ، دفاع مقدس و چند موضوع دیگر که می توانید در بخش موضوعات وبگاه به آنها مراجعه کنید مشغول به فعالیت است ... که به لطف خداوند تا به حال توانسته ایم 956 مطلب در این وبگاه قرار دهیم . که بیشتر مطالب را بخش مهدویت ، حجاب و عفاف و دلنوشت به خود اختصاص داده اند . که  40 درصد مطالب را خودمان از کتاب و سایتها جمع آوری کردیم و تولید ، و 60 درصد بازنشر مطالب ارزشی است.

* آیا کسی شما را معرفی کرد یا خودتان وارد اینترنت شدید؟


صحبت های که درمورد اینترنت در رسانه ملی میشد این کنجکاوی را در من ایجاد کرد که به اینترنت بیام.

* چرا عنوان  "طلایه داران ظهور " را برای وبلاگ تون انتخاب کردید؟

چون مطالبی که در وب قرار میدهم ، پیرامون کسائی است که در زمینه سازی ظهور منجی بشریت امام مهدی (عج) طلایه دار هستند. مثل شهداء ، جوانان و...

* بفرمایید با چه نیّت و اعتقادی پای در فضای مجازی گذاشتید؟ و از چه سالی وارد دنیای اینترنت شدید؟ روزانه چند ساعت در اینترنت هستید؟

راسیتش افسردگی نتایج بعد کنکور باعث شد پای در اینترنت و وب گردی بگذارم . در ابتدا هیچ آشنایی با وبلاگ نویسی نداشتم . و واژه اینترنت برای من نا آشنا بود و نیتم در ابتدا رهایی از افسردگی حاصله بود . اما با گذشت چند ماه از آشناییم با دنیای مجازی تصمیم گرفتم وبلاگ مذهبی ، فرهنگی ایجاد کنم که اولین وبلاگم درباره شهدا بود چون به فرموده امام خامنه ای زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست بعد کم کم وبلاگهای را ایجاد کردم برای مقابله با جنگ نرم دشمنان و بصیرت افزایی مردم در فتنه 88 . در سال 88 وارد اینترنت شدم .

نزدیک 15 وبلاگ داشتم که 6 تا از وبلاگهام هک شد . در ابتدایی ورود که فعالیتی نداشتم و ساعت حضورم خیلی کم بود اما این روزها بخاطر فعالیتهای زیادی که انجام میدهم بخواهم بطور میانگین اعلام کنم حدودا 8 ساعت ...

 * برای آشنایی بیشتر نام و لینک دیگر وبلاگهایتان را بفرمائید ؟

طلایه داران ظهور
| نقطه ی وصل | سفرنامه عشق | دین برتر | اهل قلم | حکمت مطهر | یا زهرا  |


* مدت زمانی زیادی در اینترنت هستید آیا درآمدی هم از اینترنت دارید ؟ هزینه اینترنت را خودتان پرداخت می کنید ؟
در آمدی ندارم ولی در فکرش هستم کنار فعالیت در اینترنت در آمدی هم داشته باشم مثل راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، بله هزینه اینترنت را خودم پرداخت میکنم ...


*  چند نفر در وبلاگ شما نویسندگی میکنن؟

متاسفانه در همه وبلاگها تنها نویسندگی میکنم ...

* به نظر شما چه شیوه هایی را باید یک وبلاگ نویس رعایت کند تا مطالب وبلاگش برای بازدیدکننده جذابیت داشته باشد؟

ابتدا قالب وبلاگ باید سبک ، جذاب باشد و شلوغ نباشد که مخاطب در وبلاگ سردرگم شود . تا جذب مخاطب داشته باشد . سپس مطالب باید  مفید ، مختصر ، بروز و گویا باشد و با زبانی ساده نوشته شود .

* میشه چند تا از بهترین وبلاگهایی که مشاهده کردید برای ما نام ببرید ؟

وبلاگهای خوب زیادی رو مشاهده کردم ...

از جمله پایگاه عصر ظهور ، آفتاب پنهان ، یوم الفرج ، سدید ، ماه ولاء ، پایگاه خبری قرآن منیر ، بی کفنان ، دل آباد ، و وبلاگهای زیاد دیگر ...

* اوقات فراغت خود را چگونه می گذرانید؟

اگه اینترنت اوقات فراغتی برامون بزاره مطالعه ی کتابهای خاک خورده...


* چگونه می توانیم خودمان را اصلاح کنیم و از لحاظ باطن به خدا نزدیک شویم؟

سعی کنیم خودمون را به ویژگی های یاران امام مهدی (عج) نزدیک کنیم . تقوا و ایمان و اخلاص را در خودمون تقویت کنیم .

* آیا با نماینده وبلاگی استان همدان در سایت "حرف تو" ارتباط دارید؟آیا از این وبلاگ رضایت دارید ؟ به نظرتان مدیریت این وبلاگ باید دعوت کننده باشد یا اینکه وبلاگ نویسان همدانی خودشان باید اهل همکاری باشند ؟و چه پیشنهاداتی برای بهبود عملکرد وبلاگ مرجع استان “حامیــان ولایت سیّد علی” دارید؟

بله ارتباط دارم ولی اطلاع نداشتم ایشون نماینده سایت حرف تو هستند. بله خداروشکر با مدیریت عالی مسئول وبلاگ حامیان ولایت سید علی رضایت همه ی  بازدید کنندگان با مشاهده وبلاگ جلب میشود . هر دو هم باید دعوت کند و هم اینکه وبلاگ نویسان همدانی خودشون همکاری کنند . خداروشکر این وبلاگ انقدر خوب هست که جای پیشنهاد نگذاشته است . اما اگر در این وبلاگ مطالب خود تولیدی وبلاگ نویسان همدانی قرار بگیرد بهتر است.

* همانطور که می دانید سایت "حرف تو" در مناسبت های مختلف موج وبلاگی برگزار می کند و از فعالان سایبری برای فعالیت در آن موضوعات دعوت می کند. چقدر این کار می تواند ثمربخش باشد؟

چون بصورت گروهی انجام میگیرد پس ثمرات زیادی میتواند داشته باشد . یکی از ثمرات این است که مناسبتی که بران آن موج وبلاگی ایجاد میشود زودتر جلب توجه میکند و به ثمر میشیند . و مخاطب ها را کنجکاو میکند که اخبار موج وبلاگی را دنبال کنند.


* رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای امسال را به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری کرده اند. به نظر شما دلیل این نامگذاری چه بوده و این عنوان دربرگیرنده چه معانی می باشد؟

دلیل نامگذاری به نظرم فشار وارده از لحاظ اقتصادی به مردم به خصوص قشر ضعیف است و این که با اقتصادی که دولت در سال 91 برای مردم به ارمغان آورد دشمن به بعضی از اهدافش رسید و نهایت سوء استفاده را کرد . مثل ایجاد نارضایتی مردم از نظام...

 از طرفی اقتصاد را در کنار سیاست قرار داده اند چون اگر مردم با حماسه ای که در انتخابات 92 برپا میکنند دولتی را سرکار می آورند که باید با سیاست خود اقتصاد رو بهبود بخشد ...

این عنوان در برگیرنده اینست که سال 92 باید در اقتصاد ، حماسه ای پرشور ایجاد بشه توسط دولت جدیدی که سرکار می آید . و این معنا را در بر دارد که اقتصاد مسئله مهمی است که در کنار حماسه سیاسی قرار گرفته است ..که به انتخابات پیشرو هم نامربوط نیست .


* وظیفه فعالان فضای سایبری در قبال این فرمایش رهبری چیست؟ برای تحقق این امر چه کارهایی باید انجام دهیم؟

وظیفه فعالان سایبری تبین و تحلیل شعاری است که امام خامنه ای انتخاب کردند . برای تحقق این امر باید فعالان سایبری وارد صحنه بشوند و در مسئولان و دولت کار بخواهند ، کاری که در بهبود اقتصاد موثر باشد ، کاری که در عرصه ی سیاست موثر باشد مثل قضیه انرژی هسته ای ...


* به یادماندنی ترین حرف رهبر در ذهن شما کدام است؟

من دیپلمات نیستم؛ انقلابی‌ام

 
* از مسؤولان فضای مجازی کشور یا شهرتان چه انتظاراتی دارید؟

بیشتر به فعالان سایبری توجه کنند . همایش یا کارگاه آموزشی برای فعالان سایبری برگزار کنند...


* به نظر شما چه چیز باعث شده جوانان ما به سرگرمی های کاذب و گاهاً غیراخلاقی و مخرّب روی بیاورند؟

یک نمونه اشاره میکنم کاهش آمار ازدواج ... به دلیل بالا رفتن توقعات و گرانی بیش از اندازه و سخت بودن ازدواج ، جوانان سخت تن به ازدواج میدهند . برای همین خیلی از این جوانها گمراه می شوند .

* در پایان باز هم از شیوه مصاحبه های حرف تو پیروی می کنیم و از شما می خواهیم در مقابل هر کلمه ، اولین کلمه یا عبارتی که به ذهنتان می آید بفرمایید.

 
همدان : همدان شهر منه ، یه تومن هم یه تومنه...

وبلاگ حامیان ولایت سیّد علی : جوادی محب

لحظه آخر شهادت : امام حسین(ع)

آمریکا : زیر پا ...

فیلم: ابتذال

وبلاگ: جنگ نرم

مهمترین خواسته رهبر: بصیرت افزایی مردم

سرباز امام زمان: شهداء

شهید : عروج

حجاب : کوبنده تر از خون من

ماهواره : سست کردن جوانان و خانواده ها از تعصبات دینی

خانه سالمندان: بی وفا

خدا: تنها

مادر: بهشت

امام خامنه ای: بت شکن

یک آرزو: شهادت

* تشکر می کنیم از اینکه وقتتان را در اختیار ما قرار دادید. در پایان اگر صحبت خاصّی با وبلاگ نویسان هم استانی خودتان دارید ، بفرمایید.

خواهش میکنم از شما تشکر میکنم که بنده را قابل مصاحبه دانستید و فعالیت ارزنده ای در اینترنت دارید اجر شما با خداوند ان شالله ، بزرگواران عزیز همشهری برای فعالیت در اینترنت سعی کنید هدف خودتونو مشخص کنید . برای افسر شدن سعی کنید تقوا ، اخلاص ، معرفت خودتونو بالا ببرید چون اینترنت جای خیلی خطرناکی هست ... ممکن است فرد به راحتی یه کلیک گمراه شود ... امیدوارم شهادت قسمتتان شود .

منبع:  http://harfeto.ir/?q=node/7322


نوع مطلب : بزرگان شهر  فرهنگی 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
chocolate
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 04:06 ق.ظ
I am not sure where you're getting your info, however great topic.
I needs to spend a while learning more or understanding more.
Thanks for great information I was on the lookout for this information for my mission.
What is leg length discrepancy?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 03:51 ق.ظ
Nice post. I was checking constantly this blog and I'm impressed!
Extremely useful information specially the last part :) I care
for such info much. I was seeking this particular information for a long time.
Thank you and best of luck.
یزدان آشتاب
شنبه 7 اردیبهشت 1392 06:03 ب.ظ
سلام،خیلی خوشحال وخرسندم که شما جوانان بسیجی مهاجرانی به کمک حوزه مقاومت مهاجران همت به خرج دادید واین وبلاگ را راه اندازی کردید. هر از چند گاهی که وارد وبلاگ می شوم ومطالب را مطالعه میکنم ومی بینم که شما جوانان فعالیت های این دیار محروم را در حد توان خود ارائه می کنیدخوشحال میشوم..
امید است با تلاش وپشتکار درهرچه شناخته تر شدن ومحرومیت زدایی مهاجران فدمی برداشته باشیم
اجرکم عنداله
کوی عشق است این که در هر گام صد عاقل گم است

تـا قـیـامـت جـان فـرامـوش اسـت و این جا دل گم است

خـود چـه راه اسـت این که در صد سال یک منزل نیافت

آن کــه در هــر نـیـم گـامـش طـی صـد مـنـزل گـم اسـت
**آشتاب**
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo


برای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید